Reference

"Jsem velmi vděčný paní Farkašové. Práce s ní byla na nejvyšší úrovni, je profesionálkou ve svém oboru. Vše probíhalo výborně a jsem spokojený s výsledkem." Dekuji za spolupráce Bielitskyi

Bielitskyi

Dobrý den paní Farkašová, moc vám děkujeme za váš profesionální přístup při veškerých jednáních ohledně koupi nemovitosti. Již v počátku setkání jsme poznali, že máte zájem o klienta, jelikož celý proces probíhal na velmi příjemné komunikativní úrovni. Také jsme poznali, kolik činností a problémů musíte při své práci řešit, pokud se práce děla poctivě, jako ve vašem případě. Totiž máme i jiné nedobré zkušenosti s jinými realitními makléři. Proto máme tu potřebu vám moc a moc poděkovat. S přáním všeho nejlepšího manželé Ondrejkovi

manželé Ondrejkovi

Paní Farkašovou jsme si vybrali pro prodej bytu po babičce. Reference na ní nelhali. Spolupráce byla výborná. Pravidelná rychlá a operativní komunikace. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Byt jsme v současné složité době prodali v rozumném čase za rozumnou cenu. Nezbývá než poděkovat.

Jan Soběslavský

Přes paní Farkašovou jsme v minulosti kupovali chalupu a byli jsme maximálně spokojeni, a proto, když jsme se rozhodli dům prodat, obrátili jsme se na ni opět a nezklamala. Nastavení reálné tržní ceny, dobrá komunikace, užitečné rady atd.

Martin Rohal

Paní Farkašová, děkuji vám za vstřícné a profesionální zprostředkování prodeje mého bytu. Byla jsem příjemně překvapena tím, že jsem se od okamžiku mého prvního jednání s vámi až do podepsání kupní smlouvy, nemusela o nic starat. Ještě jednou Vám děkuji

Věra Felcmanová

S paní makléřkou Zdenkou jsem byl v průběhu celého procesu prodeje mé nemovitosti velice spokojen. Vysoké hodnocení zaslouží jak její profesionalita, tak i časová flexibilita. Neváhal bych ji kdykoliv doporučit svým známým.

Pavel Janků

S prací makléřky jsem byla velice spokojena a pokud bych v budoucnu řešila podobné záležitosti, určitě se na ni ráda obrátím. Setkala jsem se s opravdu profesionálním přístupem, kdy jsem byla o všem průběžně informována a s ničím nebyl problém. Mohu tedy jedině doporučit

Ladislava Kotyzová

Dovolujeme si tímto poděkovat makléřce paní Zdence Farkašové, za profesionální jednání a rychlý prodej našeho bytu. Byli jsme s přístupem a s prací velice spokojeni, jakákoliv komunikace spjatá s prodejem byla vždy vstřícná, bezchybná. Všem doporučuji služby této realitní makléřky. Ušetříte si váš čas a energii.

Lenka a Pavel Michalovičovi

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat za rychlý prodej bytu paní Zdence Farkašové. Naprostá spokojenost za rychlý prodej a profesionální přístup a vstřícné jednání. Všem mohu jen doporučit.

Smejkalová J.

Dobrý den, tímto by jsme chtěli velmi poděkovat paní Farkašové,která je velmi vstřícná a umí jednat skvěle se zákazniky v prodeji nemovitosti.Ochotně si se vším poradí a věnuje se maximálně k dané věci.Paní na správném místě!Vše zodpoví! Velice doporučuji paní Farkašovou nebudete litovat umí nabízet!

Pavelkovi

Dostala jsme "all inclusive" servis, od perfektní přípravy, přes zařizování veškeré dokumentace, až k úspěšnému prodeji. Dokonce mi paní Farkašová prodala dům za vyšší částku, než jsem požadovala. Velice dobře se vyzná na realitním trhu. Vřele a s klidným svědomím doporučuji všem svým přátelům.

Romana Plodrová

Paní Zdenka Farkašová je nejen odborník ve svém oboru, ale i profesionál. Svou práci odvádí bez ohledu na volný čas a nad rámec svých běžných pracovních povinností. Případnou spolupráci s paní Zdenkou Farkašovou plně podporuji a bez výhrad doporučuji. Jsem přesvědčen, že každý klient s ní bude stejně spokojen, tak jako já při prodeji, ale i koupi nemovitosti.

Michal Švestka

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení