AUKCE

 

 

 

 

 Vyvolávací cena byla 1 300 000,- Kč. Majitel získal o 620 000,- Kč více než očekával.

 

 

Prodej nejlepší nabídce, čili realitní aukce, je tou nejvíce

efektivní a účinnou cestou, jak výhodně prodat svoji

nemovitost.

Nemovitost musí být atraktivní a perfektně připravená na prodej (není možné tímto způsobem bez přípravy prodávat zchátralý dům plný věcí po prababičce anebo byt, ve kterém se naposledy malovalo před 20 lety a přitom očekávat skvělý výsledek)

Majitel nemovitosti by měl mít realistická očekávání ohledně prodejní ceny (aukcí lze dosáhnout i výrazně vyšší ceny, než je na trhu obvyklé, ale nesmyslná očekávání zůstanou vždy jen v říši snů) a ohledně reálné doby prodeje

Nemovitost je třeba dostatečně propagovat, je třeba zajistit skutečně funkční marketingový plán, vč. využití sociálních sítí, oslovení koupěschopných klientů v databázích, správné nastavení ceny, odborný tržní odhad, příprava nemovitosti na prodej, staging nemovitosti, profi fotografie, video, dron, 3D scan, vytvoření webové stránky přímo pro danou nemovitost, inzerce atd. To vše způsobí, že na prohlídku dorazí větší množství zájemců. 

Je třeba mít přehled o možnostech úvěrového financování koupě nemovitostí a v případě potřeby umět zájemcům adekvátně pomoci s vyřízením jejich hypotéky

A navíc je realitní aukce velice atraktivní a díky svému časovému limitu přitahuje jen kvalitní a rozhodnuté zájemce. Ve fázi očekávání cenových nabídek je aukce dokonce tou nejvíce napínavou možností, jak skvěle prodat svoji nemovitost.

bez_nazvu_1

Vyvolávací cena 1 170 000,- Kč.

V tomto případě majitel tak získal více, než očekával.

 

 

 Vyvolávací cena 3 200 000,- Kč, prodáno za 3 340 000,- Kč

 

 

 Vyvolávací cena 450 000,- Kč, prodáno za 610 000,- Kč

Máte jakékoli dotazy k aukci či samotnému prodeji nemovitosti? 
Neváhejte mě kontaktovat.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení