Komerční prostory na ul. T. G. Masaryka v Lanškrouně.

Prodej obchodních prostor s velkoplošnými výlohami orientovanými na frekventovanou ulici T. G. Masaryka v centru Lanškrouna v rezidenci Marci.

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji investiční příležitost s velmi zajímavým ročním výnosem. Prodej obchodních prostor s velkoplošnými výlohami orientovanými na frekventovanou ulici T. G. Masaryka v centru Lanškrouna v rezidenci Marci. Prostory o celkové rozloze 70 m2 se nachází v 1. nadzemním podlaží. Dá se využít jako prodejna, kosmetický, kadeřnický salon, kanceláře či ordinace lékaře. Momentálně jsou tyto prostory využívány jako zavedený luxusní salon Monika. Po vstupu do objektu se nacházíme ve vstupní hale. Z tohoto místa je vlevo přístupná samostatná místnost kosmetického salonu, vpravo je vstup do hlavní části salonu s dvěma kadeřnickými křesly a manikurou. Sociální zařízení pro návštěvníky centra je též u vstupní haly. Z hlavní části salonu se dostaneme do zázemí (šatny, kuchyňky, WC a úklidové místnosti). Vytápění objektu je podlahové z centrální kotelny, odpady svedeny do kanalizace a voda z řádu, na podlahách luxusní dlažba. Celý komplex je špičkově vybaven. Je velmi konkurenceschopný a zajistí širokou klientelu.  PENB - G

Videoprohlídka

Fotogalerie

O městě Lanškroun

stazeny_soubor

Lanškroun je se svými téměř 10 000 obyvateli v současnosti dynamickým průmyslovým městem, městem elektroniky, strojírenství, papírenského průmyslu i městem středních škol a důležitých kulturních institucí.

Průmyslové podniky AVX Czech Republic, SOMA, Schott Electronic Packaging, ORPA, INA, JCEE a mnoho dalších zajišťují vysokou zaměstnanost obyvatel Lanškrouna i jeho okolí. Za rozvojem ekonomiky města stojí celá řada úspěšných místních podnikatelů a manažerů. Současné střední školství navazuje na více než stoletou tradici lanškrounského Gymnázia a místní živnostenské školy. Gymnázium, SOŠ a SOU (bývalá Integrovaná SŠ) a Střední zemědělská škola jsou základem pro střední všeobecné i odborné vzdělání pro celé Lanškrounsko. Kulturní a společenský život obyvatel podporuje Kulturní centrum, Městské muzeum, Městská knihovna, Infocentrum, Kino a řada úspěšných tělovýchovných organizací.

Půdorys

projekt

Kontakt

00_2

Zdenka Farkašová

724 982 792 info@zdenkafarkasova.cz

www.realityfarkasova.cz

www.rkfarkasova.cz

 

Kontaktní formulář