Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Luxusní rodinný dům či chalupa v obci Bystřec PRODÁNO

Luxusní rodinný dům se nachází v okrajové části obce Bystřec v Orlických horách 5 km jihovýchodně od Jablonného nad Orlicí.

Popis nemovitosti

Luxusní rodinný dům se nachází v okrajové části obce Bystřec v Orlických horách 5 km jihovýchodně od Jablonného nad Orlicí. Vnitřní dispozice 5+1 s garáží vyhovuje moderním trendům bydlení a výhodou je také umístění stavby uprostřed vlastního rozlehlého pozemku s parkovou úpravou. Jedná se o nepodsklepený, kvalitně zateplený přízemní objekt s obytným podkrovím pod sedlovou střechou s krytinou plechových šablon. Zateplení je provedeno polystyrenem o tl. 15 cm a tato skutečnost se velmi příznivě projevuje na nižších nákladech na roční provoz nemovitosti. Dispozice: Přízemí - chodba, pracovna, schodiště do podkroví, spíž, WC, koupelna s vanou i sprchovým koutem, obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, ložnice, dílna a garáž. V podkroví se nachází tři obytné místnosti, nedokončené sociální zařízení a půda, z které lze zhotovit další obytnou část podkroví. Vytápění domu je zajištěno dvěma způsoby - ústředním topením s kotlem na tuhá paliva ATMOS a kondenzační plynový kotel s ohřevem TUV v kombinovaném bojleru s elektrickou energií. Zdroj vody z obecního vodovodu, odpady svedeny do septiku s přepadem. Okna jsou osazena velmi kvalitní plastová, střešní okna se zajížděcí žaluzií FAKRO, vchodové dveře plastové a garážová vrata sekční rolovací, vnitřní dveře dřevěné, podlahy keramický obklad a plovoucí podlahy, vnitřní schodiště velmi kvalitně zpracováno. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou na míru včetně spotřebičů GORENJE. V roce 2017 a 2018 proběhla domu celková rekonstrukce mimo zachování části obvodového a nosného zdiva a jedné poloviny stropu v 1. NP. Nové podlahy, vnitřní omítky, sociální zařízení a fasáda domu. Rekonstrukce stropů a jejich zateplení. Nová vazba střechy včetně zateplení a nové krytiny střechy. Nové rozvody elektrické energie, vody a odpadů. Na první pohled se dům jeví jako novostavba. Okolo domů je velká zahrada, za domem je přilehlá zastřešená pergola. Na upravené zahradě se nachází zděný zahradní domek, dřevník, skleník, vlastní studna a ve svahu sklípek. Dům je možné využít k rodinnému bydlení i jako chalupa k rekreaci.PENB - F.

Videoprohlídka

Video z dronu.

">

Bystřec

1369294849

Obec Bystřec leží v podhůří Orlických hor v severovýchodní části okresu Ústí nad Orlicí u Jablonného nad Orlicí, v sousedství turistické a rekreační oblasti Čenkovice, Bukové hory a Suchého vrchu. Rozloha 1807 ha, nejvyšší bod 588 m ("Varta"),  počet obyvatel: 1 149 ( k 1. 1. 2015 ), počet obývaných domů cca 350.

Zdenka Farkašová

Narodila jsem se v Lanškrouně a celý život zde žiji. Z tohoto důvodu se především specializuji na  prodej a pronájem domů i bytů v Lanškrounském regionu, ale také i v Pardubickém, Olomouckém a Královehradeckém kraji.  Během mojí 16tileté praxe jsem prodala a pronajala více než 500 nemovitostí. 

Přes 30 let pracuji v obchodní branži a jsem certifikovaný realitní makléř s patnáctiletou praxí. Pravidelně navštěvuji vzdělávací kurzy a mimo jiné mám certifikát absolvování kurzu  „Prodejní  techniky“ realitního makléře, certifikát udělený vzdělávacím institutem „CHYTRÝ MAKLÉŘ“ v oblasti nový občanský zákoník a  v lednu roku 2020 jsem dostala Certifikát a osvědčení o zkoušce odborné způsobilosti pro realitní makléře. Jsem členem Realitní komory České republiky. Samozřejmostí je mé pojištění profesní odpovědnosti u Generali Česká pojišťovna a. s. 

Smyslem mého života je být šťastná. To je moje krédo. Snažím se ho držet jak v pracovním, tak v osobním životě. Pracuji především pro lidi. Chci jim pomoci k ideálnímu bydlení. Za dlouhá léta praxe jsem se přesvědčila, že poctivost se prostě vyplatí. Není nic lepšího, než potkat spokojené klienty, kterým jste svou prací dopomohli k vysněnému bydlení, to mi věřte. 

Realitní kancelář REALITY FARKAŠOVÁ - Zdenka Farkašová inzeruje na serverech ČESKÉREALITY.cz, Reality-Ústí nad Orlicí, Byty-Ústí nad Orlicí a Pozemky-Ústí nad Orlicí.


Zdenka Farkašová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF