Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Luxusní rodinný dům či chalupa v obci Bystřec PRODÁNO

Luxusní rodinný dům se nachází v okrajové části obce Bystřec v Orlických horách 5 km jihovýchodně od Jablonného nad Orlicí.

Popis nemovitosti

Luxusní rodinný dům se nachází v okrajové části obce Bystřec v Orlických horách 5 km jihovýchodně od Jablonného nad Orlicí. Vnitřní dispozice 5+1 s garáží vyhovuje moderním trendům bydlení a výhodou je také umístění stavby uprostřed vlastního rozlehlého pozemku s parkovou úpravou. Jedná se o nepodsklepený, kvalitně zateplený přízemní objekt s obytným podkrovím pod sedlovou střechou s krytinou plechových šablon. Zateplení je provedeno polystyrenem o tl. 15 cm a tato skutečnost se velmi příznivě projevuje na nižších nákladech na roční provoz nemovitosti. Dispozice: Přízemí - chodba, pracovna, schodiště do podkroví, spíž, WC, koupelna s vanou i sprchovým koutem, obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem, ložnice, dílna a garáž. V podkroví se nachází tři obytné místnosti, nedokončené sociální zařízení a půda, z které lze zhotovit další obytnou část podkroví. Vytápění domu je zajištěno dvěma způsoby - ústředním topením s kotlem na tuhá paliva ATMOS a kondenzační plynový kotel s ohřevem TUV v kombinovaném bojleru s elektrickou energií. Zdroj vody z obecního vodovodu, odpady svedeny do septiku s přepadem. Okna jsou osazena velmi kvalitní plastová, střešní okna se zajížděcí žaluzií FAKRO, vchodové dveře plastové a garážová vrata sekční rolovací, vnitřní dveře dřevěné, podlahy keramický obklad a plovoucí podlahy, vnitřní schodiště velmi kvalitně zpracováno. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou na míru včetně spotřebičů GORENJE. V roce 2017 a 2018 proběhla domu celková rekonstrukce mimo zachování části obvodového a nosného zdiva a jedné poloviny stropu v 1. NP. Nové podlahy, vnitřní omítky, sociální zařízení a fasáda domu. Rekonstrukce stropů a jejich zateplení. Nová vazba střechy včetně zateplení a nové krytiny střechy. Nové rozvody elektrické energie, vody a odpadů. Na první pohled se dům jeví jako novostavba. Okolo domů je velká zahrada, za domem je přilehlá zastřešená pergola. Na upravené zahradě se nachází zděný zahradní domek, dřevník, skleník, vlastní studna a ve svahu sklípek. Dům je možné využít k rodinnému bydlení i jako chalupa k rekreaci.PENB - F.

Videoprohlídka

Video z dronu.

">

Bystřec

1369294849

Obec Bystřec leží v podhůří Orlických hor v severovýchodní části okresu Ústí nad Orlicí u Jablonného nad Orlicí, v sousedství turistické a rekreační oblasti Čenkovice, Bukové hory a Suchého vrchu. Rozloha 1807 ha, nejvyšší bod 588 m ("Varta"),  počet obyvatel: 1 149 ( k 1. 1. 2015 ), počet obývaných domů cca 350.

Kontakt

Zdenka Farkašová

 

00_2

 

tel. 724 982 792

e-mail: info@zdenkafarkasova.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF