Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v centru Lanškrouna

Popis nemovitosti

 

Rodinný dům se sedlovou střechou a eternitovou krytinou o dispozici 4+1 s garáží a oplocenou předzahrádkou se nachází v centru města Lanškrouna na ulici Na Terase jen pár metrů od náměstí. V přízemí najdeme verandu, chodbu se schodištěm do 2. NP a sklepa, kuchyň, z které se vchází do obývacího pokoje a koupelny s vanou, sprchovým koutem, WC. Garáž je přístupná z předzahrádky. V prvním patře jsou tři pokoje a WC na chodbě oddělené závěsem. Nemovitost je vytápěna ústředním topením na plynový kotel umístěným na chodbě, voda obecní, ohřev teplé vody karmou, odpady jsou svedeny do místní kanalizace. Elektrická energie na 230/400 V, podlahy z části betonové z části keramická nebo terasová dlažba. Okna jsou původní dřevěná a dům je částečně podsklepen. Zastavěná plocha domu 106 m2, zahrada 149 m2. Nejsou evidována žádná omezení vlastnického práva. PENB - G. Dům se nachází na lukrativním místě a nabízí využití pro vlastní bydlení nebo podnikání. Prodává přímý majitel, neplatíte provizi RK.

Lanškroun

DSC00549

Lanškroun je se svými téměř 10 000 obyvateli v současnosti dynamickým průmyslovým městem, městem elektroniky, strojírenství, papírenského průmyslu i městem středních škol a důležitých kulturních institucí.

Průmyslové podniky AVX Czech Republic, SOMA, Schott Electronic Packaging, ORPA, INA, JCEE a mnoho dalších zajišťují vysokou zaměstnanost obyvatel Lanškrouna i jeho okolí. Za rozvojem ekonomiky města stojí celá řada úspěšných místních podnikatelů a manažerů. Současné střední školství navazuje na více než stoletou tradici lanškrounského Gymnázia a místní živnostenské školy. Gymnázium, SOŠ a SOU (bývalá Integrovaná SŠ) a Střední zemědělská škola jsou základem pro střední všeobecné i odborné vzdělání pro celé Lanškrounsko. Kulturní a společenský život obyvatel podporuje Kulturní centrum, Městské muzeum, Městská knihovna, Infocentrum, Kino a řada úspěšných tělovýchovných organizací.

Půdorysy

Cena nemovitost

3 500 000,- Kč

Cena obsahuje všechny náklady.

 

 

Co vše získáte v této ceně?

Dům 4+1, pozemek, centrum města, pohodu a smluvní podklady od advokátní kanceláře a advokátní úschovu kupní ceny pro bezpečnou koupi, přepis vlastnického práva na katastru nemovitosti, předání nemovitosti a skvělou profesionální péči. 

Zdenka Farkašová

Narodila jsem se v Lanškrouně a celý život zde žiji. Z tohoto důvodu se především specializuji na  prodej a pronájem domů i bytů v Lanškrounském regionu, ale také i v Pardubickém, Olomouckém a Královehradeckém kraji.  Během mojí 16tileté praxe jsem prodala a pronajala více než 500 nemovitostí. 

Přes 30 let pracuji v obchodní branži a jsem certifikovaný realitní makléř s patnáctiletou praxí. Pravidelně navštěvuji vzdělávací kurzy a mimo jiné mám certifikát absolvování kurzu  „Prodejní  techniky“ realitního makléře, certifikát udělený vzdělávacím institutem „CHYTRÝ MAKLÉŘ“ v oblasti nový občanský zákoník a  v lednu roku 2020 jsem dostala Certifikát a osvědčení o zkoušce odborné způsobilosti pro realitní makléře. Jsem členem Realitní komory České republiky. Samozřejmostí je mé pojištění profesní odpovědnosti u Generali Česká pojišťovna a. s. 

Smyslem mého života je být šťastná. To je moje krédo. Snažím se ho držet jak v pracovním, tak v osobním životě. Pracuji především pro lidi. Chci jim pomoci k ideálnímu bydlení. Za dlouhá léta praxe jsem se přesvědčila, že poctivost se prostě vyplatí. Není nic lepšího, než potkat spokojené klienty, kterým jste svou prací dopomohli k vysněnému bydlení, to mi věřte. 

Realitní kancelář REALITY FARKAŠOVÁ - Zdenka Farkašová inzeruje na serverech ČESKÉREALITY.cz, Reality-Ústí nad Orlicí, Byty-Ústí nad Orlicí a Pozemky-Ústí nad Orlicí.


Zdenka Farkašová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF