Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Novostavba rodinného domu v obci Lubník u Lanškrouna. PRODÁNO

Novostavba rodinného domu 3+kk o celkové zastavěné ploše 88 m2 a zahradou o výměře 487 m2 v obci Lubník u Lanškrouna.

Popis nemovitosti

Novostavba rodinného domu 3+kk o celkové zastavěné ploše 88 m2 a zahradou o výměře 487 m2 v obci Lubník u Lanškrouna. Jedná se o jednopodlažní stavbu částečně podsklepenou na mírně svažitém pozemku. Dispozice: chodba, obývací pokoj se vstupem na terasu propojený s kuchyní 26 m2, ložnice 12 m2, dětský pokoj 12 m2, koupelna 6 m2 a samostatné WC s malým umyvadlem 1,65 m2. Z obývacího pokoje je možné díky francouzskému oknu vyjít ven, kde je dle projektové dokumentace plánovaná terasa. Sedlová střecha s krytinou BRAMAC, okna a vchodové dveře plastové, podlahové krytiny jsou z keramické dlažby imitace plovoucí podlahy, vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi. Elektrické podlahové vytápění je regulované termostatem individuálně v každé místnosti. Ohřev vody bojlerem, elektřina 220 V, vodovod obecní, odpady svedeny do domovní čističky. Vedle domu je prostor pro garážové stání a je potřeba dokončit terénní úpravy.

Videoprohlídka

Půdorysy

 

O obci Lubník

Obec Lubník leží v Lanškrounské kotlině, vzdálená 5 km jihovýchodně od Lanškrouna. V obci je 100 čísel popisných a žije zde přes 300 obyvatel. Zaměstnání nacházejí převážně v nedalekém Lanškrouně nebo pracují v ZOD Žichlínek. Přímo v obci provozují svoji činnost některé živnosti – je zde prodejna potravin, pohostinství, autoservis, prodejna koberců, truhlářství, mateřské centrum a soukromá zemědělská farma. Lubník se stává moderní obcí s vyspělou infrastrukturou. Obec vychází vstříc mladým rodinám a to důsledným uplatňováním rozvoje bytové politiky. PENB - B.

 

Letecké záběry

 

 

Cena nemovitosti

 

3 075 000,- Kč

Cena obsahuje všechny náklady.

 

 

 

 

Co vše získáte v této ceně?

Dům 3+kk, pozemek, klidné místo, pohodu a smluvní podklady od advokátní kanceláře a advokátní úschovu kupní ceny pro bezpečnou koupi, přepis vlastnického práva na katastru nemovitosti, předání nemovitosti a skvělou profesionální péči. 

Kontaktujte realitního makléře

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte 

 

tel.: 724 982 792

 

e-mail: info@zdenkafarkasova.cz

Zdenka Farkašová

Narodila jsem se v Lanškrouně a celý život zde žiji. Z tohoto důvodu se především specializuji na  prodej a pronájem domů i bytů v Lanškrounském regionu, ale také i v Pardubickém, Olomouckém a Královehradeckém kraji.  Během mojí 16tileté praxe jsem prodala a pronajala více než 500 nemovitostí. 

Přes 30 let pracuji v obchodní branži a jsem certifikovaný realitní makléř s patnáctiletou praxí. Pravidelně navštěvuji vzdělávací kurzy a mimo jiné mám certifikát absolvování kurzu  „Prodejní  techniky“ realitního makléře, certifikát udělený vzdělávacím institutem „CHYTRÝ MAKLÉŘ“ v oblasti nový občanský zákoník a  v lednu roku 2020 jsem dostala Certifikát a osvědčení o zkoušce odborné způsobilosti pro realitní makléře. Jsem členem Realitní komory České republiky. Samozřejmostí je mé pojištění profesní odpovědnosti u Generali Česká pojišťovna a. s. 

Smyslem mého života je být šťastná. To je moje krédo. Snažím se ho držet jak v pracovním, tak v osobním životě. Pracuji především pro lidi. Chci jim pomoci k ideálnímu bydlení. Za dlouhá léta praxe jsem se přesvědčila, že poctivost se prostě vyplatí. Není nic lepšího, než potkat spokojené klienty, kterým jste svou prací dopomohli k vysněnému bydlení, to mi věřte. 

Realitní kancelář REALITY FARKAŠOVÁ - Zdenka Farkašová inzeruje na serverech ČESKÉREALITY.cz, Reality-Ústí nad Orlicí, Byty-Ústí nad Orlicí a Pozemky-Ústí nad Orlicí.


Zdenka Farkašová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF