Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


PRODÁNO. Restaurace s diskotékou Rotace v Žamberku.

Toužíte vlastnit a provozovat restauraci a diskotéku? Zavedená restaurace s diskotékou a venkovní zahrádkou Rotace na ulici Nádražní v Žamberku.

Popis nemovitosti

Toužíte vlastnit a provozovat restauraci a diskotéku? Nabízím zavedenou restauraci s diskotékou a venkovní zahrádkou na ulici Nádražní v Žamberku. Objekt o celkové ploše 890 m2 se nachází u hlavní silnice z Žamberku na Brandýs nad Orlicí. Kapacita motorestu: pivnice 70 osob, diskotéka 70 osob a venkovní posezení 30 osob. Diskotéka se nachází v suterénu o výměře 267 m2 a je zde rekuperace s klimatizací. Vytápění objektu je řešeno dvěma plynovými kotly, ohřev vody elektrickými bojlery. Restaurace je napojena na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod. Vedle nemovitosti se nachází parkoviště a pozemek o celkové ploše 623 m2. Prodej je bez veškerého zařízení a vybavení. V tuto chvíli je restaurace pronajata a s prodejem končí i současný nájem. Zdarma poradíme s možností vhodného financování. Objekt je vhodný i jako provoz firmy.PENB - G. 

Videoprohlídka

Půdorysy

Přízemí3d_r

projekt_2

Suterén

projekt

Žamberk

img_1892

 

Žamberk  je město na východě Čech v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji, v podhůří Orlických hor. Město je rozloženo jak v údolí řeky Divoké Orlice, tak i na okolních kopcích. Žamberk má rozlohu 16,91 km² a žije zde přibližně 6 100[1]obyvatel. V nejbližší aglomeraci, kterou město vytváří společně s přilehlými obcemi (Dlouhoňovice, Helvíkovice, Lukavice a Líšnice), však žije cca 9 200 obyvatel. Město je administrativním, obchodním i přirozeným spádovým centrem žamberského mikroregionu, který čítá okolo 29 tisíc obyvatel. V období let 1850 - 1960 byl okresním městem, po socialistické správní reformě statut okresního města převzalo nedaleké Ústí nad Orlicí (jádro žambereckého regionu) a Rychnov nad Kněžnou (západní část Žamberecka). Do roku 1989 byly městskými částmi obce Dlouhoňovice a Helvíkovice, které se následně po revoluci osamostatnily.

Historické jádro města tvoří městskou památkovou zónu. Město je turistickým východiskem do jižní části Orlických hor i jejich podhůří. Západně od města se nachází veřejné vnitrostátní letiště (sportovní letiště). Na východním okraji Žamberka se nachází sportovně rekreační areál Pod Černým lesem.

Kontakt

00_2

Zdenka Farkašová

tel. 724 982 792

e-mail: info@zdenkafarkasova.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF