Reference

Přes paní Farkašovou jsme v minulosti kupovali chalupu a byli jsme maximálně spokojeni, a proto, když jsme se rozhodli dům prodat,  obrátili jsme se na ni opět a nezklamala. Nastavení reálné tržní ceny, dobrá komunikace, užitečné rady atd.
 
Martin Rohal
 
 
 
Paní Farkašová,
děkuji vám  za vstřícné a profesionální zprostředkování prodeje mého bytu. 
Byla jsem příjemně překvapena tím, že jsem se od okamžiku mého prvního jednání s vámi 
až do podepsání kupní smlouvy, nemusela o nic starat.

Ještě jednou Vám  děkuji
 
Fěra Felcmanová
 
 

Paní Zdenka Farkašová je nejen odborník ve svém oboru, ale i profesionál. Svou práci odvádí bez ohledu na volný čas a nad rámec svých běžných pracovních povinností. 
Případnou spolupráci s paní Zdenkou Farkašovou plně podporuji a bez výhrad doporučuji. Jsem přesvědčen, že každý klient  s ní bude stejně spokojen, tak jako já při prodeji, ale i  koupi  nemovitosti.

Michal Švestka

 

S paní makléřkou Zdenkou jsem byl v průběhu celého procesu prodeje mé nemovitosti velice spokojen. Vysoké hodnocení zaslouží jak její profesionalita, tak i časová flexibilita. Neváhal bych ji kdykoliv doporučit svým známým.

Pavel Janků

 

S prací makléřky  jsem byla velice spokojena a pokud bych v budoucnu řešila podobné záležitosti, určitě se na ni ráda obrátím. Setkala jsem se s opravdu profesionálním přístupem, kdy jsem byla o všem průběžně informována a s ničím nebyl problém. Mohu tedy jedině doporučit

Ladislava Kotyzová

 

Dovolujeme si tímto poděkovat  makléřce paní  Zdence Farkašové,  za profesionální jednání a rychlý prodej našeho bytu. Byli jsme s přístupem a s prací velice spokojeni, jakákoliv komunikace spjatá s prodejem byla vždy vstřícná, bezchybná. Všem doporučuji služby této realitní makléřky. Ušetříte si váš čas a energii.

Lenka a Pavel Michalovičovi

 

Dobrý den,
touto cestou bych chtěla poděkovat za rychlý prodej bytu  paní Zdence Farkašové.
Naprostá spokojenost za rychlý prodej a profesionální přístup a vstřícné jednání. Všem mohu jen doporučit.

Smejkalová J.

 

Dobrý den,

tímto by jsme chtěli velmi poděkovat paní Farkašové,která je velmi vstřícná a umí jednat skvěle se zákazniky v prodeji nemovitosti.Ochotně si se  vším poradí a věnuje se maximálně k dané věci.Paní na správném místě!Vše zodpoví!

Velice doporučuji paní Farkašovou nebudete litovat umí nabízet!

 

Pavelkovi

 

Dostala jsme "all inclusive" servis, od perfektní přípravy, přes zařizování veškeré dokumentace, až k úspěšnému prodeji. Dokonce mi paní Farkašová prodala dům za vyšší částku, než jsem požadovala. Velice dobře se  vyzná  na realitním trhu. Vřele a s klidným svědomím doporučuji  všem svým přátelům.

 

Romana Plodrová