Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem penzionu Perla v Ústí nad Orlicí - Kerhartice

Pronájem penzionu Perla v areálu bývalé textilní továrny a blízkosti vlakového nádraží v Ústí nad Orlicí - Kerhartice.

Popis nemovitosti

Pronájem penzionu Perla v areálu bývalé textilní továrny a blízkosti vlakového nádraží v Ústí nad Orlicí - Kerhartice. Ubytovací prostory se nacházejí ve třech podlažích. Na každém podlaží jsou dvě koupelny se sprchovými kouty a dva záchody (dámské a pánské). Ubytovací zařízení je ve 12 pokojích s kapacitou 30 lůžek. Pokoje jsou vybaveny postelemi s matrací, jednoduchým nábytkem (šatní skříň, toaletní stolek, lednice, stůl, židle), všechny pokoje mají připojení WIFI a umyvadlo s teplou vodou, dva pokoje mají vlastní sociální zařízení. V přízemí je k dispozici pračka. Ubytovaní můžou využívat vybavenou kuchyňku s jídelnou. V pracovní dny je možnost dovozu hotových teplých jídel. Před domem je venkovní posezení. Je zde vlastní přilehlé parkoviště s 15 místy. U budovy je autobusová zastávka MHD, která spojuje penzion s městem. V roce 2016 proběhla na domě rekonstrukce ve formě výměny oken, zateplení a nové fasády. O veškerý servis a úklid se stará správce domu. Nabídka je vhodná pro společnost, která ubytování využívá pro své zaměstnance nebo k využití ubytování za účelem soustředění mládeže či sportovních klubů. Cena pronájmu je 153 000,- Kč za měsíc vč. DPH energií, veškerého úklidu, oprav či revizí. PENB - G.

Videoprohlídka

Ústí nad Orlicí

Město Ústí nad Orlicí

mestansky_dum_usti_nad_orlici_nam._mirove_20_21_22

Ústí nad Orlicí je okresním městem v kraji Podorlicka v půvabném údolí na soutoku řek Tiché Orlice a Třebovky. Leží v nadmořské výšce  350 m, 150 km východně od Prahy. Dnes zde žije 15 000 obyvatel.

V Ústí nad Orlicí se nachází velký sportovní areál s fotbalovým a atletickým stadionem, s umělým trávníkem, volejbalovými, basketbalovými a tenisovými kurty. Součástí areálu je v roce 2000 vybudovaný Aquapark. Ve městě je dále k dispozici krytý plavecký bazén, kluziště, kuželkářská dvoudráha a bowlingové centrum. Nedaleko centra města naleznete tábořiště a loděnici v Cakli.

Ústí nad Orlicí je křižovatkou nových cyklostezek vybudovaných v letech 2007 – 2009. Na 40 km dlouhých unikátních cyklostezkách Vás čekají nevšední zážitky a bohaté sportovní vyžití. Vedou nádherným údolím řek Tiché Orlice a Třebovky do Chocně, Letohradu a České Třebové a jsou určeny pro cykloturistiku a in-line bruslení.

Podobně pestrá je i nabídka rekreace v okolí. Navštívit můžete zříceniny hradů Lanšperk, Žampach, Potštejn či Litice nad Orlicí, nebo zvolit kratší trasu podél kapliček Křížové cesty vedoucí na Andrlův chlum.

Průmysl

Perla a.s. – bývalý výrobce bavlněných tkanin a bytového textilu

Rieter CZ s.r.o. – výrobce strojů pro textilní průmysl

VUB a.s. – textilní výzkum a strojírenská výroba

FPOS a.s. – kovovýroba, vývoj a výroba motocyklů

ACE Trade s.r.o. – distributor a dodavatel surovin pro chemický a potravinářský průmysl

Intech s.r.o. – dodavatel tvářecích strojů pro strojírenství- obchodní zastoupení Skandinávských firem

Schaltag CZ s.r.o.

EWE s.r.o.

  

Kontakt

00_2

Zdenka Farkašová

el. 724 982 792

www.zdenkafarkasova.cz

www.rkfarkasova.cz

www.realityfarkasova.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF