Komerční dům na ulici Nádražní v Lanškrouně.

Prodej komerčního domu s byty, obchody a kancelářemi. Nabízíme k prodeji investiční příležitost s velmi zajímavým ročním výnosem. Nemovitost se nachází na ulici Nádražní v Lanškrouně.

Popis nemovitosti

Prodej komerčního domu s byty, obchody a kancelářemi. Nabízíme k prodeji investiční příležitost s velmi zajímavým ročním výnosem. Nemovitost se nachází na velmi frekventované ulici Nádražní pod náměstím v Lanškrouně. Jedná se o nepodsklepenou třípodlažní budovu se sedlovou střechou, část je pokryta kanadským šindelem a část lepenkovými pásy. Zastavěná plocha 186 m2. V přízemí domu je umístěna prodejna s mléčnými výrobky a zázemím (49m2), kancelář s loftem (20m2) a tetovací studio (56m2). V prvním patře jsou umístěny kanceláře o celkové výměře 125m2, dvě sociálky a úklidová místnost. V podkroví je byt 3+kk o výměře 53m2. Dům má prostornou půdu, ze které je možné vybudovat další bytové jednotky či kanceláře. Objekt je napojen na městkou vodu a kanalizaci, vytápění celého domu je zajištěno plynovým kotlem. V domě jsou okna plastová i dřevěná, podlahy z části betonové z části dřevěné, revize komínu proběhla v září 2018. Budova je plně obsazena nájemníky s nájemními smlouvami. Prodej je podmíněn převodem obchodního podílu společnosti HJ-REAL, s.r.o.

Fotogalerie

Půdorysy

Přízemíprizemi

1. patro

1._patro

Podkroví

podkrovi

Lanškroun

stazeny_soubor

Lanškroun je se svými téměř 10 000 obyvateli v současnosti dynamickým průmyslovým městem, městem elektroniky, strojírenství, papírenského průmyslu i městem středních škol a důležitých kulturních institucí.

Průmyslové podniky AVX Czech Republic, SOMA, Schott Electronic Packaging, ORPA, INA, JCEE a mnoho dalších zajišťují vysokou zaměstnanost obyvatel Lanškrouna i jeho okolí. Za rozvojem ekonomiky města stojí celá řada úspěšných místních podnikatelů a manažerů. Současné střední školství navazuje na více než stoletou tradici lanškrounského Gymnázia a místní živnostenské školy. Gymnázium, SOŠ a SOU (bývalá Integrovaná SŠ) a Střední zemědělská škola jsou základem pro střední všeobecné i odborné vzdělání pro celé Lanškrounsko. Kulturní a společenský život obyvatel podporuje Kulturní centrum, Městské muzeum, Městská knihovna, Infocentrum, Kino a řada úspěšných tělovýchovných organizací.

Kontakt

00_2_1

Zdenka Farkašová

724 982 792

info@zdenkafarkasova.cz

www.realityfarkasova.cz

www.rkfarkasova.cz

www.zdenkafarkasova.cz

 

Zdenka Farkašová

Narodila jsem se v Lanškrouně a celý život zde žiji. Z tohoto důvodu se především specializuji na  prodej a pronájem domů i bytů v Lanškrounském regionu, ale také i v Pardubickém, Olomouckém a Královehradeckém kraji.  Během mojí 12tileté praxe jsem prodala a pronajala více než 500 nemovitostí. 

Přes 30 let pracuji v obchodní branži a jsem certifikovaný realitní makléř s dvanáctiletou praxí. Pravidelně navštěvuji vzdělávací kurzy a mimo jiné mám certifikát absolvování kurzu  „Prodejní  techniky“ realitního makléře, certifikát udělený vzdělávacím institutem „CHYTRÝ MAKLÉŘ“ v oblasti nový občanský zákoník a  v lednu roku 2020 jsem dostala Certifikát a osvědčení o zkoušce odborné způsobilosti pro realitní makléře. Jsem členem Realitní komory České republiky. Samozřejmostí je mé pojištění profesní odpovědnosti u Generali Česká pojišťovna a. s. 

Smyslem mého života je být šťastná. To je moje krédo. Snažím se ho držet jak v pracovním, tak v osobním životě. Pracuji především pro lidi. Chci jim pomoci k ideálnímu bydlení. Za dlouhá léta praxe jsem se přesvědčila, že poctivost se prostě vyplatí. Není nic lepšího, než potkat spokojené klienty, kterým jste svou prací dopomohli k vysněnému bydlení, to mi věřte.

 


Zdenka Farkašová

Kontaktní formulář