Prodej komerčních prostor v Chrudimi.

Prodej obchodních prostor s velkoplošnými výlohami orientovanými na frekventovanou

ulici v centru Chrudimi na Palackého třídě.

Popis nemovitosti

Prodej obchodních prostor s velkoplošnými výlohami orientovanými na frekventovanou ulici v centru Chrudimi na Palackého třídě. Prostory o celkové rozloze 275 m2 se nachází v 1. nadzemním podlaží. Dají se využít jako prodejna, sídlo firmy, kosmetický nebo kadeřnický salon či kanceláře. Momentálně jsou tyto prostory využívány jako prodejna s textilním zbožím. Tyto prostory se skládají z obchodní plochy, technického zázemí a sociálního zařízení. V zadní části budovy je k dispozici nákladová rampa. Vytápění objektu je ústřední dálkové z centrální kotelny, odpady svedeny do kanalizace a voda z řádu, na podlahách nášlapný koberec. Před budovou je parkoviště a zastávka MHD.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a Zdenka Farkašová – realitní makléřka je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost. PENB - G.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy

 

Chrudim

 

Chrudim je město v postavení obce s rozšířenou působností, druhé největší v Pardubickém kraji. Leží 110 km východně od Prahy, asi 11 km jižně od Pardubic a 120 km severozápadně od Brna. Žije zde 23151 obyvatel a je součástí hradecko-pardubické aglomerace.

Chrudim, známá rovněž jako "Athény východních Čech", je město střední velikosti ležící na rozhraní Železných hor a Polabské nížiny, 110 km východně od Prahy, hlavního města České republiky, 10 km jižně od krajského města Pardubic a 33 km od Hradce Králové.

Geomorfologicky leží město ve Svitavské tabuli, která je součástí rovinaté České tabule. Jižně od Chrudimi se zvedají Železné hory s nejvyšší horou Vestec (668 m n. m.). Městem protéká řeka Chrudimka, která pramení v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy (20 km jihovýchodně) a po 108 km toku se vlévá do Labe v Pardubicích. U obce Seč je na ní postavena údolní přehradní nádrž, která je velmi intenzivně využívána pro rekreaci a vodní sporty. Město leží ve výšce 243-300 m n. m.

Polohu města Chrudim v rámci Pardubického kraje lze hodnotit jako velmi exponovanou, což je dáno blízkostí a dostupností krajského města, které je populačním i ekonomickým centrem kraje. Význam polohy jako rozvojového faktoru umocňuje fakt, že se Chrudim nachází v těsném zázemí metropolitního areálu hradecko-pardubické aglomerace, který je podle počtu obyvatel (necelých 300 tis.) pátým nejlidnatějším urbanizovaným prostorem v ČR (po Praze, Brnu, Ostravě a severočeské konurbaci).

Nejlidnatější je část Chrudim IV (8 995 obyvatel), dále Chrudim III (6535 obyvatel) a Chrudim II (5 038 obyvatel). Vestec, Vlčnov a Topol jsou nejmenší části města (do 200 obyvatel) s venkovským charakterem osídlení, obyvatelé se z nich postupně stěhují do centra města, za bydlením a lepším dopravním spojením. Medlešice naopak jako největší z přilehlých částí obyvatelstvo neztrácejí, trvale v nich přebývá okolo 500 lidí.

 

 

Kontakt

Zdenka Farkašová

tel. : 724 982 792

e-mail: info@zdenkafarkasova,cz

Kontaktní formulář