Dvojdům k bydlení i podnikání na ul. T. G. Masaryka v Lanškrouně

Dvojdům dům s komerčními prostory nabízí velmi zajímavou budoucí investiční příležitost. Lze zde vybudovat dalších 5 malometrážních bytových jednotek k pronájmu.

Popis nemovitosti

Prodej dvou domů spojených schodištěm a chodbou v centru města Lanškrouna na ulici T. G. Masaryka. Levá část domu je dvoupodlažní obdélníkového půdorysu s půdou a střechou z eternitových šablon. Zastavěná plocha 110 m2. Od roku 2004 zde probíhala postupná rekonstrukce a v každém patře byl vybudován byt. V 1.NP je byt 2+1 s příslušenstvím a 2. NP je byt 3+kk o výměře 110 m2. V obou bytech jsou nové omítky, zateplené stropy, podlahy, rozvody elektřiny v mědi, voda v plastu, odpady, rozvody topení a radiátory. V koupelně keramické obklady, sprchové kouty, umyvadla a WC. Obě bytové jednotky jsou vytápěny plynovým kotlem, ohřev vody bojlerem umístěným v přízemí domu v kotelně, odpady svedeny do kanalizace. Pravá část domu je třípodlažní obdélníkového půdorysu s půdou a střechou z eternitových šablon. Zastavěná plocha je 163,5 m2. V 1.NP je vybudována provozovna s dvěma výlohami na opravu a prodej cyklistických kol. K prodejně patří sklad a sociální zařízení. Vytápění je zajištěno krbovými kamny na dřevěné peletky. V 2.NP a 3.NP jsou skladové prostory dohromady o výměře 276 m2 v původním stavu. Součástí prodeje je oplocená zahrada o celkové výměře 718 m2, na kterou je možný vjezd z ulice Mánesova.
Původně se jednalo o nemovitost tzv. Oslí mlýn z roku 1895. Po požáru r. 1931 byla provedena nástavba části objektu. Po roce 1945 přešla nemovitost do národní správy, následně byl objekt rozdělen na dvě části tj. čp. 17 a čp. 18. Obě části jsou provozně propojeny. Od r. 1971 do r. 1991 byla užívána jako čalounictví, do r. 1997 jako sklad a poté byla nemovitost uzavřena.
Tento rodinný dům s komerčními prostory nabízí velmi zajímavou budoucí investiční příležitost. Lze zde vybudovat dalších 5 bytových jednotek k pronájmu. PENB - G. 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy

Přízemí3d_1._np

projekt

 

1. patro

3d_2.np_1

projekt_2._np

Lanškroun

stazeny_soubor

Lanškroun je se svými téměř 10 000 obyvateli v současnosti dynamickým průmyslovým městem, městem elektroniky, strojírenství, papírenského průmyslu i městem středních škol a důležitých kulturních institucí.

Průmyslové podniky AVX Czech Republic, SOMA, Schott Electronic Packaging, ORPA, INA, JCEE a mnoho dalších zajišťují vysokou zaměstnanost obyvatel Lanškrouna i jeho okolí. Za rozvojem ekonomiky města stojí celá řada úspěšných místních podnikatelů a manažerů. Současné střední školství navazuje na více než stoletou tradici lanškrounského Gymnázia a místní živnostenské školy. Gymnázium, SOŠ a SOU (bývalá Integrovaná SŠ) a Střední zemědělská škola jsou základem pro střední všeobecné i odborné vzdělání pro celé Lanškrounsko. Kulturní a společenský život obyvatel podporuje Kulturní centrum, Městské muzeum, Městská knihovna, Infocentrum, Kino a řada úspěšných tělovýchovných organizací.

Kontakt

00_2

Zdenka Farkašová

tel. 724 982 792 

e-mail: info@zdenkafarkasova.cz

Kontaktní formulář