Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata u Dlouhého rybníka v Lanškrouně.

Krásná chata o celkové ploše 495 m2 se nachází jen pár metrů od Dlouhého rybníka v rekreačním středisku Obora u Lanškrouna.

Popis nemovitosti

Krásná chata o celkové ploše 495 m2 se nachází jen pár metrů od Dlouhého rybníka v rekreačním středisku Obora u Lanškrouna. Dispozice chaty se skládá z předsíně, obývacího prostoru s kuchyňským koutem, terasou, koupelnou s WC a sprchovým koutem a jedním pokojem. Obytné podkroví je určeno na spaní, kde jsou dvě ložnice. Střecha je sedlová pokrytá plechem, elektřina 220V, pitná voda obecní, odpad je sveden do jímky, topení zajišťují krbová kamna. Podlahy jsou dřevěná a dlažba. Mezi sousedními pozemky je vzrostlý živý plot, který zajišťuje dostatek soukromého prostoru. Na udržované okrasné zahradě je příjemné posezení pod pergolou a zahradní domek na nářadí za domem. Je zde dostatek prostoru i pro pořízení bazénu. Jedná se o krásné místo ideální na rekreaci a odpočinek. Nemovitost je vhodná k rekreaci - turistika, cyklistika, houbaření a koupání. Tuto chatu ocení především vášnivý rybáři, kteří můžou chytat ryby v nedalekém Slunečním rybníku na zvláštní povolenky. PENB - G. V případě více zájemců si majitelka vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku.

 

Cena: 2 630 000,- Kč vč. RK

Videoprohlídka

Dlouhý rybník

dlouhy_rybniky

 

Dlouhý rybník, u kterého se chata nachází je nejvíce rekreačně využívaným rybníkem. Prakticky po celém pravém břehu je umístěno množství chat k individuální rekreaci včetně jednoho veřejného kempu a dvou restaurací. Na levém břehu je umístěna městská veřejná pláž s půjčovnou loděk a restaurací.

Zdenka Farkašová

Narodila jsem se v Lanškrouně a celý život zde žiji. Z tohoto důvodu se především specializuji na  prodej a pronájem domů i bytů v Lanškrounském regionu, ale také i v Pardubickém, Olomouckém a Královehradeckém kraji.  Během mojí 16tileté praxe jsem prodala a pronajala více než 500 nemovitostí. 

Přes 30 let pracuji v obchodní branži a jsem certifikovaný realitní makléř s patnáctiletou praxí. Pravidelně navštěvuji vzdělávací kurzy a mimo jiné mám certifikát absolvování kurzu  „Prodejní  techniky“ realitního makléře, certifikát udělený vzdělávacím institutem „CHYTRÝ MAKLÉŘ“ v oblasti nový občanský zákoník a  v lednu roku 2020 jsem dostala Certifikát a osvědčení o zkoušce odborné způsobilosti pro realitní makléře. Jsem členem Realitní komory České republiky. Samozřejmostí je mé pojištění profesní odpovědnosti u Generali Česká pojišťovna a. s. 

Smyslem mého života je být šťastná. To je moje krédo. Snažím se ho držet jak v pracovním, tak v osobním životě. Pracuji především pro lidi. Chci jim pomoci k ideálnímu bydlení. Za dlouhá léta praxe jsem se přesvědčila, že poctivost se prostě vyplatí. Není nic lepšího, než potkat spokojené klienty, kterým jste svou prací dopomohli k vysněnému bydlení, to mi věřte. 

Realitní kancelář REALITY FARKAŠOVÁ - Zdenka Farkašová inzeruje na serverech ČESKÉREALITY.cz, Reality-Ústí nad Orlicí, Byty-Ústí nad Orlicí a Pozemky-Ústí nad Orlicí.


Zdenka Farkašová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF