Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk v Boršově u Moravské Třebové PRODÁNO

Hezký byt 3 + kk s komorou v prvním patře zděného, revitalizovaného domu v obci Boršov 4 km od Moravské Třebové, 7 minut jízdy autem.

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Hezký byt 3 + kk s komorou v prvním patře zděného, revitalizovaného domu v obci Boršov 4 km od Moravské Třebové, 7 minut jízdy autem. Dům je zateplen s novou fasádou a okna plastová. Vytápění je zajištěno ústředním topením s kotlem na tuhá paliva umístěným v koupelně, ohřev vody el.bojlerem. Dispozice: kuchyňský kout 4,7m2, spíž 1,5m2, pokoj 18,7m2, pokoj, 8,5m2, pokoj 14,2m2, předsíň 8,9m2, WC 0,9m2, koupelna 3,4m2. Celková plocha je tedy 61m2. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, odsavačem par a el.sporákem. K bytu náleží dva sklepy 15,1 m2 v suterénu domu. Možnost užívání části zahrady u domu. Parkování je možné před domem. Měsíční náklady na bydlení činí 1 600,-Kč bez elektřiny a tuhých paliv včetně fondu oprav a splátky úvěru na revitalizaci domu. Byt je družstevní s možností převodu do osobního vlastnictví a na jeho koupi lze využít hypoteční úvěr i úvěr ze stavebního spoření, který zdarma zajistíme prostřednictvím zkušené hypoteční makléřky. PENB - G. 

Videoprohlídka

O obci

Měst Moravská Třřebová

Počet obyvatel: 10 300
Poloha: na pomezí Čech a Moravy, nadmořská výška 360 m n. m.
Dopravní dostupnost: městem prochází silniční komunikace I/35 z Olomouce do Hradce Králové, město je napojeno na rychlostní železniční uzel v České Třebové (cca 20 km), nejbližší dálniční (D1) i letecké spojení je v Brně (osobní letecká doprava cca 60 km), ve Starém Městě (5 km) je letiště pro sportovní letadla

 

Moravská Třebová má dlouhou tradici průmyslové výroby, která spadá až do 19. století. Největší pracovní potenciál představovali odborní pracovníci v lehké a střední průmyslové výrobě a v odvětví textilního průmyslu. Na tuto tradici kvalifikované pracovní síly dnes navazují jak domácí, tak také zahraniční podnikatelské subjekty.

 

Město Moravská Třebová věnuje značnou pozornost zabezpečení podmínek pro přicházející investory. Městská průmyslová zóna, která leží na západním okraji města, má rozlohu 10 ha. Leží v těsné blízkosti rychlostní komunikace I/35 z Olomouce do Hradce Králové, s napojením na Prahu po dálnici D11. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku a dopravní obsluha je možná bez průjezdu městem. Pro zajištění podmínek dalšího rozvoje města byla vybudována čistírna odpadních vod, nová rozvodna elektrické energie 110/22 kV a městská digitální ústředna. Do města jsou přivedeny dvě vysokotlaké přípojky zemního plynu s dostatečnou kapacitou. Město v rámci podpory bydlení postavilo v posledních letech 110 bytových jednotek na ulici Jiráskově, Svitavské, Farní a Hřebečské. Individuální výstavba rodinných domů se úspěšně rozvíjí v lokalitách na ulicích Nerudově, Strážnického a Dr. Loubala.

 

Příležitost pro sport a odpočinek

Příležitosti pro sport, odpočinek, ale i zábavu najde v Moravské Třebové každý. Návštěvníky z blízka i z daleka láká nový, moderní aquapark. Vyhřívaná voda, tobogán, víceúrovňové brouzdaliště, ale i chrliče vody, podvodní masážní lavice a další atrakce nabízejí dokonalou relaxaci a zábavu. Aquapark je součástí velkého sportovního areálu s tenisovými kurty, zimním i fotbalovým stadionem. K nabídce dalších sportovních aktivit ve městě patří také dvě střelnice a umělá horolezecká stěna. Zalesněný charakter okolí města zase vybízí v letním období k pěší turistice a vyznavači cykloturistiky si mohou vybrat z řady tras různé obtížnosti. V zimním období nenechají v klidu Vaše běžky zasněžené pláně okolních kopců. Útulné hospůdky a restaurace, stejně tak jako dostatek ubytovacích možností jen umocní Váš zážitek.

 

Boršov je vesnice, tvořící místní část a katastrální území města Moravská Třebová. V roce 2002 zde žilo 781 obyvatel. Původně německá obec jihozápadně od Moravské Třebové. První písemná zmínka o vsi pochází z roku 1281.

Kontakt

00_2

Zdenka Farkašová

724 982 792

info@zdenkafarkasova.cz

www.realityfarkasova.cz

www.rkfarkasova.cz

www.zdenkafarkasova.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF