Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk na ul. Palackého v Lanškrouně. Prodáno

Velmi hezký byt v osobním vlastnictví po celkové rekonstrukci s dispozicí 3 + kk na ulici Palackého v Lanškrouně.

Popis nemovitosti

Velmi hezký byt v osobním vlastnictví po celkové rekonstrukci s dispozicí 3 + kk v prvním patře domu na ulici Palackého v Lanškrouně. Dispozice: předsíň, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, kuchyně s novou kuchyňskou linkou a vestavěnými spotřebiči společná s obývacím pokojem, ložnice a dětský pokoj. Byt je po celkové zdařilé rekonstrukci z roku 2017, okna jsou plastová, na podlahách je plovoucí podlaha v koupelně je dlažba. Jsou zde nové rozvody elektřiny, vody, odpadů a topení. Nové stropy a zdi. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěno vlastním plynovým kotlem napojeným na ústřední topení umístěný v koupelně. K bytu náleží sklep v suterénu domu a půda. Celková plocha bytu 71 m2. Parkování vozidel je možné na veřejné komunikaci u domu. Kolem domu je zahrada ve vlastnictví města Lanškroun, kterou lze bezplatně užívat. Byt je volný koncem roku 2020. PENB – G.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a Zdenka Farkašová – realitní makléřka je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

 

Videoprohlídka

Lanškroun

stazeny_soubor

Lanškroun je se svými téměř 10 000 obyvateli v současnosti dynamickým průmyslovým městem, městem elektroniky, strojírenství, papírenského průmyslu i městem středních škol a důležitých kulturních institucí.

Průmyslové podniky AVX Czech Republic, SOMA, Schott Electronic Packaging, ORPA, INA, JCEE a mnoho dalších zajišťují vysokou zaměstnanost obyvatel Lanškrouna i jeho okolí. Za rozvojem ekonomiky města stojí celá řada úspěšných místních podnikatelů a manažerů. Současné střední školství navazuje na více než stoletou tradici lanškrounského Gymnázia a místní živnostenské školy. Gymnázium, SOŠ a SOU (bývalá Integrovaná SŠ) a Střední zemědělská škola jsou základem pro střední všeobecné i odborné vzdělání pro celé Lanškrounsko. Kulturní a společenský život obyvatel podporuje Kulturní centrum, Městské muzeum, Městská knihovna, Infocentrum, Kino a řada úspěšných tělovýchovných organizací.

Zdenka Farkašová

Narodila jsem se v Lanškrouně a celý život zde žiji. Z tohoto důvodu se především specializuji na  prodej a pronájem domů i bytů v Lanškrounském regionu, ale také i v Pardubickém, Olomouckém a Královehradeckém kraji.  Během mojí 16tileté praxe jsem prodala a pronajala více než 500 nemovitostí. 

Přes 30 let pracuji v obchodní branži a jsem certifikovaný realitní makléř s patnáctiletou praxí. Pravidelně navštěvuji vzdělávací kurzy a mimo jiné mám certifikát absolvování kurzu  „Prodejní  techniky“ realitního makléře, certifikát udělený vzdělávacím institutem „CHYTRÝ MAKLÉŘ“ v oblasti nový občanský zákoník a  v lednu roku 2020 jsem dostala Certifikát a osvědčení o zkoušce odborné způsobilosti pro realitní makléře. Jsem členem Realitní komory České republiky. Samozřejmostí je mé pojištění profesní odpovědnosti u Generali Česká pojišťovna a. s. 

Smyslem mého života je být šťastná. To je moje krédo. Snažím se ho držet jak v pracovním, tak v osobním životě. Pracuji především pro lidi. Chci jim pomoci k ideálnímu bydlení. Za dlouhá léta praxe jsem se přesvědčila, že poctivost se prostě vyplatí. Není nic lepšího, než potkat spokojené klienty, kterým jste svou prací dopomohli k vysněnému bydlení, to mi věřte. 

Realitní kancelář REALITY FARKAŠOVÁ - Zdenka Farkašová inzeruje na serverech ČESKÉREALITY.cz, Reality-Ústí nad Orlicí, Byty-Ústí nad Orlicí a Pozemky-Ústí nad Orlicí.


Zdenka Farkašová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF