Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk na ul. Palackého v Lanškrouně. Prodáno

Velmi hezký byt v osobním vlastnictví po celkové rekonstrukci s dispozicí 3 + kk na ulici Palackého v Lanškrouně.

Popis nemovitosti

Velmi hezký byt v osobním vlastnictví po celkové rekonstrukci s dispozicí 3 + kk v prvním patře domu na ulici Palackého v Lanškrouně. Dispozice: předsíň, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, kuchyně s novou kuchyňskou linkou a vestavěnými spotřebiči společná s obývacím pokojem, ložnice a dětský pokoj. Byt je po celkové zdařilé rekonstrukci z roku 2017, okna jsou plastová, na podlahách je plovoucí podlaha v koupelně je dlažba. Jsou zde nové rozvody elektřiny, vody, odpadů a topení. Nové stropy a zdi. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěno vlastním plynovým kotlem napojeným na ústřední topení umístěný v koupelně. K bytu náleží sklep v suterénu domu a půda. Celková plocha bytu 71 m2. Parkování vozidel je možné na veřejné komunikaci u domu. Kolem domu je zahrada ve vlastnictví města Lanškroun, kterou lze bezplatně užívat. Byt je volný koncem roku 2020. PENB – G.
Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a Zdenka Farkašová – realitní makléřka je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.

 

Videoprohlídka

Lanškroun

stazeny_soubor

Lanškroun je se svými téměř 10 000 obyvateli v současnosti dynamickým průmyslovým městem, městem elektroniky, strojírenství, papírenského průmyslu i městem středních škol a důležitých kulturních institucí.

Průmyslové podniky AVX Czech Republic, SOMA, Schott Electronic Packaging, ORPA, INA, JCEE a mnoho dalších zajišťují vysokou zaměstnanost obyvatel Lanškrouna i jeho okolí. Za rozvojem ekonomiky města stojí celá řada úspěšných místních podnikatelů a manažerů. Současné střední školství navazuje na více než stoletou tradici lanškrounského Gymnázia a místní živnostenské školy. Gymnázium, SOŠ a SOU (bývalá Integrovaná SŠ) a Střední zemědělská škola jsou základem pro střední všeobecné i odborné vzdělání pro celé Lanškrounsko. Kulturní a společenský život obyvatel podporuje Kulturní centrum, Městské muzeum, Městská knihovna, Infocentrum, Kino a řada úspěšných tělovýchovných organizací.

Kontakt

Zdenka Farkašová

00_2_1

tel.: 724 982 792

e-mail: info@zdenkafarkasova.cz

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF