Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 1+kk na ul. Olbrachtova v Lanškrouně.

Byt 1+kk v osobním vlastnictví o výměře 30 m2 v prvním patře bytového domu na ulici Olbrachtova v Lanškrouně. 

Popis nemovitosti

Byt 1+kk v osobním vlastnictví o výměře 30 m2 v prvním patře bytového domu na ulici Olbrachtova v Lanškrouně. Dispozice: předsíň, kde můžete vybudovat novou vestavnou skříň, kuchyně propojená s obývacím pokojem, koupelna se sprchovým koutem společná s WC. Byt je letos po rekonstrukci a jsou zde nové rozvody elektřiny, nová plovoucí podlaha, nová kuchyňská linka a plastová okna. Příslušenství bytu tvoří sklep a vytápění je ústřední na plynový kotel umístěný v suterénu domu, který vytápí všechny byty v domě. Měsíční náklady 2 500,-Kč. Součástí prodeje je 1/16 podílu zahrady s možností odpočinku nebo zahradničení. Pro děti je u domu veřejné Rákosníčkovo hřiště. Parkování před domem na ulici. Uvolnění bytu ihned. 

Zdenka Farkašová

Narodila jsem se v Lanškrouně a celý život zde žiji. Z tohoto důvodu se především specializuji na  prodej a pronájem domů i bytů v Lanškrounském regionu, ale také i v Pardubickém, Olomouckém a Královehradeckém kraji.  Během mojí 16tileté praxe jsem prodala a pronajala více než 500 nemovitostí. 

Přes 30 let pracuji v obchodní branži a jsem certifikovaný realitní makléř s patnáctiletou praxí. Pravidelně navštěvuji vzdělávací kurzy a mimo jiné mám certifikát absolvování kurzu  „Prodejní  techniky“ realitního makléře, certifikát udělený vzdělávacím institutem „CHYTRÝ MAKLÉŘ“ v oblasti nový občanský zákoník a  v lednu roku 2020 jsem dostala Certifikát a osvědčení o zkoušce odborné způsobilosti pro realitní makléře. Jsem členem Realitní komory České republiky. Samozřejmostí je mé pojištění profesní odpovědnosti u Generali Česká pojišťovna a. s. 

Smyslem mého života je být šťastná. To je moje krédo. Snažím se ho držet jak v pracovním, tak v osobním životě. Pracuji především pro lidi. Chci jim pomoci k ideálnímu bydlení. Za dlouhá léta praxe jsem se přesvědčila, že poctivost se prostě vyplatí. Není nic lepšího, než potkat spokojené klienty, kterým jste svou prací dopomohli k vysněnému bydlení, to mi věřte. 

Realitní kancelář REALITY FARKAŠOVÁ - Zdenka Farkašová inzeruje na serverech ČESKÉREALITY.cz, Reality-Ústí nad Orlicí, Byty-Ústí nad Orlicí a Pozemky-Ústí nad Orlicí.


Zdenka Farkašová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF